הוסף למועדפים שלח לחבר שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר
קישוטים לסוכה אביזרי עזר לסוכה סכך הסוכה בד לסוכה מסגרת ברזל

חג הסוכות בפתח, והגעתם להחלטה שהשנה צריך סוכה, איך מתחילים?
להלן עצות חשובות, טיפים מועילים והמלצות מהחברה המובילה בתחום, חב' סוכות ירושלים.
בטרם תקנו סוכה ריכזנו עבורכם מידע רב וניסיון של שנים בתחום.

השאלות שיש לשאול את עצמנו:

 1. לכמה אנשים הסוכה מיועדת? כלי נחמד לחישוב: רוחב הסוכה X אורך הסוכה= מס' הנפשות בסוכה.
 2. גובה הסוכה: סטנדרטי או מהודר?- הגובה 2.1 מ', דגם "סוכות ירושלים", הגובה הסטנדרטי הקיים בשוק.
  גובה 2.3 מ', דגם "המלך דוד", בלעדי בשוק, נותן תחושה של הידור ומרחב.

ונעבור לסוכה עצמה: כל סוכה מורכבת מ: מסגרת ברזל, בדים לדפנות וסכך. לכל הנ"ל יש להוסיף פריטים קטנים שישמשו לעזר, לחיבור והנחת מרכיבי הסוכה הבסיסיים.

מסגרת הברזל של הסוכה

לכאורה כל הסוכות נראות אותו דבר. מסגרת הברזל הינה החלק החשוב ביותר בסוכה. אם השלד חזק טוב ומתוכנן נכון ועפ"י סטנדרטים גבוהים תיהנו מסוכה עמידה ויציבה למשך שנים. זכרו השלד הוא הבסיס והוא החשוב ביותר אל תתפשרו!
בחברת סוכות ירושלים, לא התפשרו, ועובי הברזל ליצירת המוטות והעמודים הוא 1.2 מ"מ, גבוה ב-30% מכל שאר המתחרים. בנוסף רק בחברת סוכות ירושלים נתנו דגש על המחברים, והם עשויים בעובי ברזל של 2 מ"מ, ולאחר גלוון. השאלה המתבקשת: למה המוטות והעמודים לא מגולוונים? כי גלוון גורם להחלשת הברזל. ניתן לגלוון רק פח. ובסוכות ירושלים, לא משתמשים בפח!! כל חלקי הברזל צבועים בצבע היפוקסי בתנור, לאחר תהליך ארוך של ניקוי והכנה לקליטת הצבע, באיכות המקסימאלית, תוך בקרת איכות קפדנית.
בסוכות של "סוכות ירושלים" סוג הברזל הוא דקופיר, ברזל איכותי ויקר, שלא ניתן להבחין באיכותו מהבחינה החיצונית. המחבר עשוי כולו ומכול צדדיו ממתכת כאשר בראשו יש כנפונים ממתכת היוצרים כניסה קלה והידוק מרבי הגורם ליציבות מרבית של הסוכה.
כל הנתונים הנ"ל גרמו לכך שמבדיקות שנעשו במכון התקנים הישראלי עלה כי שילדה של סוכות ירושלים עמידה בפי שניים בעומסים מהסטנדרט המצוי בשוק.

בד לסוכה

חברת סוכות ירושלים מתהדרת במגוון הגדול ביותר של בדים לסוכה: בדים שלמים להקיף מלא של הסוכה ביחידת בד אחת או בדים בחלקים- להקלה בהרכבה ופירוק. רק בחברת סוכות ירושלים, התייחסו לתנאי מזג האוויר בארץ, ותוכלו למצוא בדים בחלקים- מרובי חלונות. לאוהבי העיצוב שביניכם- מגוון גדול של בדי תמונה לשילוב. עם בדים בחלקים תוכלו להרחיב או להשלים את הסוכה עם הוספת חלקים קטנים של בד, ללא צורך בהחלפת הבד של הסוכה כולה. יעיל, מאוור, מהודר ומוזיל עלויות!

סכך הסוכה

הסכך בשנים האחרונות פשט צורה ולבש צורה; עד לפני שנים הסכך היה מענפי דקל ואקליפטוס ועצים שונים שהיו בסביבה
אך הסכך הירוק הוחלף בסכך נצח מסיבות רבות ומוצדקות.
הסכך לנצח מחולק לשלושה:

 • סכך העשוי מפרוסות במבוק דק המחובר בחוטי כותנה מעובדים. בסוכות ירושלים נקרא: "איש מצליח"
 • סכך העשוי מפרוסות במבוק עבה יותר המחוברים ע"י חבלי רפיה שאינם מעובדים. בסוכות ירושלים נקרא:"במבו מהדרין"
 • סכך העשוי מקנים של צמח הגומא-הפיפרוס המחוברים בסיבי צמח הגווה שאינם מעובדים. למעשה סכך המחובר ע"י חבלים לא מעובדים זוכה להכשר המעולה ביותר כי ישנה דרישה לחומר שגם החבל המחבר לא יהיה מעובד.

ישנו דבר נוסף שחשוב בסכך שהוא עבה במיוחד וצפוף וזה ניתן ע"י סכך העשוי מקנים "הקיינעס" שהוא מונע חדירות חום קור ושמש ומאוד מתאים למזג אוויר הישראלי.
והשנה סכך הקיינעס שלנו חוגג 20 שנה.

הוראות עזר לשמירה על הסכך , לאורך שנים:

 1. לאחר שמורידים את הסכך מהסוכה (אין לזרוק את הסכך) פורסים את כולו על שטח נקי (בטון, כביש וכו').
 2. מנערים קלות את הסכך ומרימים גבוה כדי לראות אם נפלו ברחשים, תיקנים וסתם מריעין בשין (יש להם נטייה להיתקע בין סיבי הבמבוק).
 3. מניחים חזרה את הסכך על הרצפה ובודקים אם יש לחות או רטיבות ומיבשים. במידה ונוצר קצת עובש, רצוי למהול מים עם אקונומיקה, לטבול מטאטא בנוזל ולשפשף את העובש עד שיעלם.
 4. מרססים בתרסיס קוטל חרקים מגבוה בצורה אחידה וממתינים שיתייבש.
 5. לאחר שהסכך יבש לחלוטין, מגלגלים חזרה את הסכך, מכניסים לתוך האריזה, ומניחים במקום יבש ומאוורר.

כשרות הסוכה: סוכה היא קודם כל מצווה, ורצוי לקיים אותה לפי כללי הכשרות ההלכתית. לסוכות ירושלים כשרות, מהמחמירות ביותר, של הבד"ץ בית יוסף. בעזרת הפטנט של רצועות הלבוד, מצאה החברה פתרון זול וכשר למהדרין לציבור רוכשי הסוכות. כשרות הסוכה ע"י ערכת לבוד כידוע בהלכה על מנת שסוכה שדפנותיה עשויות מבד תוכשר, יש צורך בעשיית לבוד.
מה זה לבוד? פסים יציבים הנמצאים בדופן הסוכה אשר בין פס אחד לשני פחות משלושה טפחים, וכולם ביחד יגיעו ל-10 טפחים.
עד כה נהגו לרכוש את הפסים הללו מברזל, מייקר מאוד. והחלופה שלנו הם רצועות לבוד, עם הקפדה למתיחה.
מצוי בשוק פתרון נוסף של לבוד והוא ע"י קנים הנקרא "קנה לבוד". קנה לבוד מתאים לכל סוגי הסוכות וגם לסגירת דפנות במרפסות ופרגולות

אביזרי עזר לסוכה

 • תפסקל - תפס המחבר בקלות את הבד לסוכה ע"י מתיחה.
 • תומך קורה - תפס התומך בקורה על מנת להעמיד אותה כדי שלא תזוז ולא תתקמר קורות עץ או במבוק קורות עץ נפוצים בשוק, בעובי של 2.5/5 ס"מ. מומלץ להיעזר בתומך קורה. לסוכות ירושלים אופציה חלופית ודקורטיבית, של קורות מבמבוק בקוטר של 3-4 ס"מ, עם חתך להנחה מושלמת על מוט הברזל

קישוטים לסוכה

מיגנוטים קישוטים במבחר עצום של שרשראות פרי ,ירק ,הדפסים ועוד... המיוחד בפטנט זה שהוא מתחבר לסוכה בקלות ע"י מגנט בכול סוגי הסוכות בד עץ או ברזל.

קונים סוכה מבית טוב!
השוק מוצף בהצעות רבות, מרכיבים מרובים והבלבול הוא רב. עשו חקר שוק, בדקו את כל האפשרויות, שאלו את כל השאלות, ובסוף תוכלו להחליט.
חב' סוכות ירושלים קיימת בשוק הסוכות כ-15 שנים, ומשנה לשנה לא מפסיקה להפתיע במגוון הרעיונות והפתרונות לסוכה.
אנו מקווים שהצלחנו לעזור לכם להגיע להחלטה הכי מתאימה עבורכם.

בברכת חג שמח, סוכות ירושלים

חברת סוכות ירושלים היא החברה המובילה בארץ לייצור ושיווק סכך לסוכה בזול ולחברה היצע רחב של סוגי סכך ומחצלות סכך טבעי וכשר במגוון גדלים. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את סוג הסכך המתאים לכם מבחינת כשרות ומראה ולבחור כמה יחידות אתם צריכים בהתאם לגודל הסוכה שלכם. חברת סוכות ירושלים ידועה בזכות איכות הסכך שהיא מייצרת ומגוון סוגי הסכך הכשר המיוצר בהתאם לדיני הלכות סוכה. לחברה הכשר מבד"ץ העדה החרדית, הכשר של הרב מזוז מישיבת כסא רחמים והכשר של העדה החרדית- בית יוסף. החברה משווקת את הסכך במארזים או ללא, במחירים ההוגנים והמשתלמים ביותר, והנכם מוזמנים לרכוש את הסכך בנקודות המכירה הפרוסות ברחבי הארץ, מדן ועד אילת או באמצעות החנות המקוונות באתר.

מחיר אטרקטיביסוכות ירושלים

אם אתם מחפשים סכך לסוכה בזול כדאי לכם לרכוש את הסכך הכשר והאיכותי של חברת סוכות ירושלים. החברה מייצרת את הסכך בהתאם לכללים ומקפידה על איכות ברמה הגבוהה ביותר הן של קני הבמבוק או קני הפפירוס והן איכות תפירה ברמה יוצאת דופן. כל סוגי הסכך של החברה עמידים לאורך שנים ארוכות ולכן ניתן להשקיע פעם אחת ברכישת מחצלת סכך כשר וליהנות מפתרון איכותי וטבעי לאורך שנים ארוכות. במקום לאסוף סכך או לרכוש סכך כשר כל שנה, רוכשים פעם אחת סכך לסוכה בזול של חברת סוכות ירושלים ונהנים ממראה מרהיב התורם לאווירת החג, מסכך כשר ועמיד בהתאם לכשרות עליה אתם מקפידים, ממארז נוח לאחסון ולנשיאה וכמובן זוכים למחירים נוחים ואטרקטיביים ולחיסכון כלכלי.

מכירה בכל הארץ

חברת סוכות ירושלים מציעה סכך לסוכה בזול בנקודות הפצה ומכירה רבות ברחבי הארץ, מדן ועד אילת. בנוסף, החברה מפעילה אתר מאובטח בו ניתן לרכוש את כל מוצרי החברה, ביניהם סוכות מפוארות ויוקרתיות, סוכות זולות, מארזי סכך נצח כשר, קישוטים לסוכה במגוון גדלים ועיצובים ועוד מגוון מוצרים איכותיים וייחודיים, ביניהם סוכות ייחודיות לטיולים בשטח ולים.

אודות סוכות ירושלים

 חברת סוכות ירושלים מתמחה בייצור ושיווק סכך לסוכה ומשנת 1993 היא משווקת בהצלחה את המותג סכך קיינעס. עם השנים הגדילה החברה את ליין המוצרים וכיום ניתן לרכוש דרכה סכך איש מצליח במחירים משתלמים וסכך במבו מהדרין במחיר אטרקטיבי. החברה מייצרת ומשווקת סוכות כשרות במבחר גדלים וסוגים, פתרונות הצללה, קישוטים עם מגנטים להתקנה מהירה בסוכה וסוכות לטיולים.

 
בוחרים את המוצר
 
מזינים פרטים בצור קשר
 
ממתינים לשיחת הטלפון
לפרטים נוספים לחצו כאן

sukot@sukot.co.il סוכות ירושלים טל 2582* פקס 08-6729582

סוגי סוכות

חגים ואירועים

אביזרים נלווים לסוכה

סוכות ירושלים
סוכות
סוכת שלום
חג הסוכות
סוכות תשע"ב
סוכות נחלים
סוכות 2011
אושפיזין
אירועי סוכות 2011
השכרת סוכה
סוכה לנצח
סוכה כשרה
סוכה למכירה
קישוטי סוכה
סכך
קישוטים לסוכה
סוכה
סוככים
סכך לסוכה