הוסף למועדפים שלח לחבר שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר

 

 

שרשראות קרטון 300 גר' עם לימינציה ועם נצנצים

ש. PVC שבעת המינים = 20 ש''ח ליח'.
ש. חג שמח = 20 ש''ח ליח'.
ש. שבעת המינים קרטון = 25 ש''ח ליח'.
ש. ברוכים הבאים = 30 ש''ח ליח'.

שרשרת קרטון "ברוכים הבאים"
שרשרת קרטון "ברוכים הבאים"
שרשרת קרטון "חג שמח"
שרשרת קרטון "חג שמח"
שרשרת קרטון "שבעת המינים" - אופקי
שרשרת קרטון "שבעת המינים" - אופקי
שרשרת קרטון "שבעת המינים" - אנכי
שרשרת קרטון "שבעת המינים" - אנכי
שרשרת PVC- "שבעת המינים"
שרשרת PVC- "שבעת המינים"
ארץ "חיטה"....
ארץ "חיטה"....
..."ושעורה"...
..."ושעורה"...
.."וגפן"...
.."וגפן"...
..."ותאנה"...
..."ותאנה"...
.."ורימון"...
.."ורימון"...
.."ארץ זית שמן"...
.."ארץ זית שמן"...
.."ודבש"...
.."ודבש"...

הקודם   1 2   הבא

קישוטים לסוכה שבעת המינים מוסיפים לאווירת החג

סוכות ירושלים חברת סוכות ירושלים מציעה מגוון רחב של קישוטים לסוכה שבעת המינים בשלל עיצובים, גדלים וסוגים. ללא ספק זהו אחד הקישוטים הנדרשים ביותר לחג סוכות וקישוטי שבעת המינים תורמים לרוח ולאווירת החג המיוחדת בסוכה שלכם. החברה מציעה קישוטים מחומרי גלם שונים ביניהם שרשראות המודפסות על קרטונים איכותיים וניתנים לתלייה אופקית או אנכית, שרשראות PVC עם הדפסה באיכות גבוהה ולמינציה המבטיחה עמידות לאורך שנים ארוכות ושרשראות חדשות וייחודיות בתלת ממד עם שבעת המינים בגדלים כמעט זהים למקור.

קישוט הסוכה ברוח החג

חג סוכות הוא אחד החגים האהובים על כל הישראלים מכל המגזרים- המגזר הדתי, המגזר החרדי והמגזר החילוני. ילדים אוהבים לשהות בסוכה וליהנות מאווירה ייחודית ולפני החג נהוג להכין קישוטים שונים. בחג סוכות נהוג לקנות את לברך על ארבעת המינים וברוח החג רבים מקשטים עם שרשראות קישוטים לסוכה שבעת המינים. כאמור, חברת סוכות ירושלים מציעה מגוון קישוטים, ביניהם שרשראות קישוטים לסוכה שבעת המינים המיוצרים מקרטון או מ- PVC ובשנה האחרונה התחילה החברה לייצר ולשווק מגוון קישוטים חדשים ומרהיבים ביופיים עם מגנטים על מנת לתלות בקלות את הקישוטים השונים בסוכה באמצעות המגנט הנצמד היטב למוטות הברזל.

שרשראות נוצצות עם למינציה

חברת סוכות ירושלים ממשיכה לפתח מדי שנה את מגוון המוצרים שהיא מציעה ללקוחותיה הרבים בארץ ובחו"ל. החברה מציעה מגוון דגמי סוכות כשרות, פתרונות הצללה איכותיים ומתקדמים לחצר הבית, לשהייה בטבע ולטיולים וכמובן סכך איכותי לנצח. בנוסף, לאור הביקוש הרב מלקוחותיה התחילה החברה לייצר ולשווק קישוטים רבים, איכותיים, נוצצים ורב פעמיים, בין היתר מגוון שרשראות וקישוטים לסוכה שבעת המינים. כל השרשראות שהחברה מייצרת ומשווקת נועדו לשימוש רב פעמי והם מודפסים באיכות גבוהה ביותר על קרטון או PVC ועליהם מפזרים נצנצים ומסיימים את שלב הייצור עם למינציה איכותית על מנת לשמור על הקישוטים לאורך זמן ארוך.

אודות סוכות ירושלים

חברת סוכות ירושלים הינה החברה המובילה בארץ לייצור ושיווק סוכות, סכך לנצח, בדים לסוכה ומגוון רחב של קישוטים, ביניהם קישוטים עם פטנט מגנט הנצמד למוטות הברזל. החברה מציעה ניסיון וידע עשיר בתכנון וייצור סוכות וניתן לרכוש את מוצריה האיכותיים והמובילים בנקודות ההפצה הרבות, מדן ועד אילת, ולרכוש באתר המאובטח באינטרנט.

 

 
בוחרים את המוצר
 
מזינים פרטים בצור קשר
 
ממתינים לשיחת הטלפון
לפרטים נוספים לחצו כאן

sukot@sukot.co.il סוכות ירושלים טל 2582* פקס 08-6729582

סוגי סוכות

חגים ואירועים

אביזרים נלווים לסוכה

סוכות ירושלים
סוכות
סוכת שלום
חג הסוכות
סוכות תשע"ב
סוכות נחלים
סוכות 2011
אושפיזין
אירועי סוכות 2011
השכרת סוכה
סוכה לנצח
סוכה כשרה
סוכה למכירה
קישוטי סוכה
סכך
קישוטים לסוכה
סוכה
סוככים
סכך לסוכה