הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר


אפשרויות שונות של סכך לסוכה כשר

דיני הלכות סוכה קובעים מהו סכך כשר ולאורך השנים ניתן למצוא הבדלים במנהגי העדות השונים וקביעת הכשרות של הסכך. הר עובדיה יוסף שליט"א בספרו חזון עובדיה מרחיב על הלכות הסוכה וקובע כי סכך כשר חייב לעמוד בשלושה תנאים עיקריים- גודל בארץ, לא מחובר לקרקע, אינו ראוי לקבל טומאה. חברת סוכות ירושלים אשר התחילה את דרכה בייצור ושיווק סכך מתמחה בייצור סכך לסוכה כשר ומשנת 1993 התחילה החברה לשווק את המוצג סכך קיינעס העשוי מצמח הפפירוס והינו בעל תעודת הכשר של בד"ץ העדה החרדית. לאור הדרישה מצד מגזרים נוספים בקרב הדתיים והחרדים התחילה החברה לייצר ולשווק סוגי סכך לסוכה כשר נוספים- סכך איש מצליח וסכך במבו מהדרין.

בדיקת כשרות מדי שנה

חברת סוכות ירושלים מתחייבת לייצור סכך לסוכה כשר על פי כלי ההלכה ובהתאם לדרישות של המגזרים השונים וסוגי הכשרות המאפיינים כל מגזר בעולם הדתי והחרדי. בודקי כשרות מגיעים מדי שנה למפעל החברה על מנת לבדוק את הסכך ולהעניק את תעודת ההכשר המצורפת למוצרי החברה. חברת סוכות ירושלים מציעה שלושה סוגי סכך כשרים-
• סכך קיינעס ב- 7 מידות שונות המיוצר מקני הפפירוס ובתפירה ידנית עם חוטי גווה על מנת ליצור מחצלת מושלמת, איכותית, יפה ועמידה. (הכשר בד"ץ של העדה החרדית).
• סכך איש מצליח- סכך המיוצר מפרוסות במבוק טבעי, ב- 4 מידות שונות, ובתפירה עם חוטי כותנה 100%. ניתן לרכוש את הסכך במארז הדור ואיכותי המבטיח שמירה על הסכך לאורך שנים ונוחות אחסון הסכך בבית, בחצר או במחסן. (הכשר של הרב מזוז מישיבת כסא רחמים).
• סכך במבו מהדרין- הסכך מיוצר בצורת מחצלת איכותית ויפה מקני במבוק ובתפירה עם חבלי רפיה המעניקים מראה טבעי וייחודי לסכך. ניתן לבחור מתוך 4 גדלים שונים ולרכוש את הסכך במארז איכותי לשמירה לאורך זמן ולנוחות מרבית. לסכך במבו מהדרין תעודת הכשר של העדה החרדית בית יוסף.

סוכות ירושלים אודות סוכות ירושלים

חברת סוכות ירושלים מציעה שלושה סוגי סכך לסוכה כשר, כולם איכותיים ומיוצרים על פי דיני הלכות סוכה. החברה מייצרת ומשווקת את מוצריה הרבים בכל הארץ וברחבי העולם. חברת סוכות ירושלים נוסדה בשנת 1993 ולאורך השנים היא מרחיבה את תחומי פעילותה ומוצריה ומציעה חידושים מדי שנה, ביניהם קישוטים עם מגנטים, בדים עם הדפסים ומגוון סוכות כשרות ופתרונות הצללה איכותיים.