הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר


מדריך לרכישת סכך לסוכה בתל אביב

חברת סוכות ירושלים התחילה לפני למעלה מעשרים שנה לשווק את המותג סכך קיינעס, מעין מחצלת המיוצרת מקני פפירוס התפורים בחבלים מצמח הגווה. עם השנים התפתחה החברה וכיום היא מייצרת שלושה סוגי סכך כשר למגזרים שונים בעדה החרדית והדתית ובהם סכך כשר למהדרין. אם אתם מחפשים סכך לסוכה בתל אביב מומלץ לחפש את נקודות המכירה של סוכות ירושלים או את החנויות המובילות אשר משווקות לאורך כל השנה ובפרט לפני חג סוכות את המוצרים השונים של חברת סוכות ירושלים, בין היתר סוכות כשרות במבחר גדלים ודגמים, קישוטים לסוכה, בדים ועוד.

סכך כשר וטבעי

סוכות ירושלים

דיני ההלכה הנוגעים לבניית סוכה קובעים כי יש להכין סוכה עם סכך מעץ טבעי ולא מעובד ואת הסכך ניתן לקשור באמצעות חוטים או חבלים טבעיים כמו חוטי כותנה, חבלי גווה וחוטי רפיה. חברת סוכות ירושלים מתמחה בייצור ושיווק סכך כשר לסוכה וכאשר מחפשים סכך לסוכה בתל אביב כדאי לבחור בסכך הכשר והאיכותי של החברה וליהנות מאיכות גבוהה ביותר, מכשרות וממראה טבעי ומרשים המעניק אווירה מיוחדת לסוכה שלכם. אמנם, כאשר מחפשים סכך לסוכה בתל אביב ניתן להניח ענפים טבעיים של עצים שונים כמו דקלים או איקליפטוס אך חברת סוכות ירושלים מציעה פתרון מתקדם ואיכותי יותר- סכך לנצח. אחרי השימוש בסכך מנקים אותו ובמידת הצורך שוטפים מאבק ולכלוך, מייבשים את הסכך ומרססים נגד חרקים וניתן לארוז אותו במארז עד לשנה הבאה.

סכך בכל גודל

חג סוכות הוא אחד החגים האהובים בישראל וזו מצווה להקים סוכה. רוב הישראלים מקפידים על בניית סוכה כשרה ולכן תושבי המרכז יכולים לרכוש סכך לסוכה בתל אביב של חברת סוכות ירושלים וליהנות מפתרון איכותי במחיר משתלם המחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות. ניתן לקנות סכך במגוון גדלים בהתאמה לגודל הסוכה שלכם וכדאי לדעת כי החברה משווקת קישוטים מרהיבים רב פעמיים, חלקם עם מגנט המתחבר בקלות לשלד הסוכה.

 אודות סוכות ירושלים

חברת סוכות ירושלים הוקמה בשנת 1993 והתחילה לשווק את המותג סכך קיינעס למגזר הדתי והחרדי. החברה ממשיכה לצמוח ולהתפתח וכעת היא מייצרת ומשווקת מגוון סוגי סוכות כשרות, קישוטים לסוכה וסוגי סכך שונים עם תעודת הכשר. ניתן לרכוש סכך לסוכה בתל אביב של חברת סוכות ירושלים וליהנות מפתרון איכותי, טבעי ויפה התורם לאווירת החג.