הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר

לקראת חג סוכות רבים מהישראלים מחפשים סט קישוטים לסוכה על מנת לקשט את הסוכה וליפות אותה. ישראלים רבים נוהגים לקיים את מצוות חג סוכות ולאחר שרכשו את אחד מהדגמים של סוכות ירושלים הם מחפשים דרך יצירתית להפוך את הסוכה למרשימה עוד יותר. לאור הביקוש הרב החליטה חברת סוכות ירושלים לשווק סט קישוטים לסוכה במגוון גדלים.

קישוטים חדשים ומרהיבים

חברת סוכות ירושלים נוהגת לחדש את מוצריה ולכבוד שנת 2013 ולאור הביקוש הרב לרכישת קישוטים ייחודיים התחילה החברה לשווק את המותג מיגנוטים. למעשה, מיגנוטים הוא שם כולל עבור סט קישוטים לסוכה הכולל בין היתר פוסטר מרהיב ברוח החג העשוי מבד לשימוש רב פעמי, קישוטים רב פעמיים עם מגנטים המאפשרים תליית הקישוטים בקלות ובתוך שניות ספורות וניתן לבחור מגוון קישוטים כגון שרשראות פרחים יפות, שרשרת שבעת המינים, קישוטי פרחים עם מגנט בשלל דגמים וצבעים, מנורות ייחודיות ועוד מגוון קישוטים מפתיע ומקורי. באתר תוכלו לעיין בקטלוג הקישוטים ותוכלו לרכוש סט קישוטים לסוכה באמצעות האתר המאובטח או למצוא את רשימת נקודות המכירה ברחבי הארץ.

מחיר השווה לכל נפש

חברת סוכות ירושלים ידועה במגוון הרחב של מוצריה ובאיכותם הגבוהה ועם השנים מרחיבה החברה את מוצריה ומציעה אותם בארץ ובחו"ל, במחירים השווים לכל נפש. החברה מייצרת ומשווקת סט קישוטים לסוכה המאפשר לכם ליהנות ממבחר הקישוטים שהחברה משווקת ולקשט את הסוכה כראות עיניכם ובהתאם לטעמכם האישי ולדרישות שלכם לקישוט הסוכה. בסט תמצאו כל מה שנדרש על מנת להפוך את הסוכה שלכם למרשימה ולאחת היפות בעיר. הנכם מוזמנים לעיין בקטלוג באתר ולבחור את הסט המתאים ביותר עבורכם, וליהנות ממחירים משתלמים ומקישוטים רב פעמיים, חלקם עם פטנט של מגנט המאפשר תליית הקישוטים בקלות מספר רב של פעמים.

סוכות ירושלים אודות סוכות ירושלים

חברת סוכות ירושלים הוקמה בשנת 1993 והחלה את דרכה כמשווקת סכך מחצלת כשר ואיכותי. לאורך השנים הרחיבה החברה את פעילותה וכיום היא נחשבת לאחת החברות המובילות בארץ ובעולם ומייצרת ומשווקת מבחר רב של סוכות כשרות, פתרונות הצללה איכותיים וייחודיים ועוד מגוון מוצרים הכולל בין היתר קישוטים לסוכה, בדים איכותיים ומיוחדים לסוכה, סוכות מפוארות ועוד מגוון מוצרים איכותיים. החברה מספקת מענה מקצועי ואיכותי לדרישה הגבוהה מהמגזר הדתי/ חרדי ומהמגזר החילוני לסוכות במחירים הוגנים ולפתרונות הצללה עמידים בפני פגעי מזג האוויר.