הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר


מה חשוב לדעת לקראת סוכות 2014

הנה מתקרב חג סוכות 2014 ואתו ריחות של תבשילי החג, ימי הקיץ האחרונים וגם רוחות חדשות של הסתיו שבא להקל עלינו לאחר חודשי קיץ חמים במיוחד. כאשר אנחנו חושבים על סוכות 2014 עוד סביר להניח שנחשוב גם על סוכות החג שמקשטות בתים רבים בישראל. מיד לאחר יום הכיפורים ניתן לראותן צצות כפטריות לאחר הגשם, בכל צעד ושעל. סוכות גדולות או קטנות, מקושטות בשלל סגנונות ובעלות מראה כזה או אחר. השנה לקראת סוכות 2014 ניתן להתחדש עם סוכה חדשה ומיוחדת.

להתחדש

אחת לכמה שנים כדאי להחליף את הסוכה הישנה שמוטותיה מחלידים או מתיישנים ולעתים פשוט נרצה לגוון ונבקש להתחדש עם סוכה חדשה ומיוחדת. בסוכות 2014 כל מי שמבקש לחדש לעצמו סוכה חדשה יוכל למצוא בחנויות מבחר עצום של דגמים וסוגים. שתי שאלות צריכות להנחות אותנו בעת בחירת סוכה חדשה. השאלה הראשונה היא כמובן שאלת הגודל, שייגזר מכמות האנשים שיבלו בסוכה. אם אנחנו עתידים לבלות בה את ארוחת החג יש לחשוב על כמות הסועדים וגם על נגישות מספקת לכלל האורחים.

מה הגודל?

סוכה שאמורה לשמש אותנו רק למשפחה המצומצמת לעומת זאת יכולה להיות סוכה קטנה הרבה יותר. השאלה השנייה שלפיה נחשוב בעת בחירת סוכה לקראת סוכות 2014 היא שאלת המיקום. עלינו לחשוב היכן נמקם את הסוכה וגם כאן יש לקחת בחשבון את גודלה של הסוכה. אם מדובר בבית משותף סביר להניח שנצטרך סוכה קטנה יותר, וגם יש להציבה במקום שבו היא לא תפריע ליתר דיירי הבית המשותף אך תהיה גלויה דיה כדי לאפשר לכולם ליהנות ממנה.

מה הדגם?

מלבד השיקולים הללו ניתן לבחור כיום סוכות בשלל דגמים, סגנונות, גדלים ועם בדים במגוון מרקמים והדפסים. סוגי הבד השונים משפיעים על המחיר כמו גם גודלה של הסוכה. בסוכות 2014 נוכל למצוא גם קישוטים לתפארת ושאר אביזרים שישלימו לנו חווית סוכות מהנה במיוחד כמו גופי תאורה מתאימים ועוד. גם את הסכך לא נשכח ונוכל למצוא אותו בחנויות המתמחות שמציעות לנו סוכות מוכנות. ככלל נראה שסוכות 2014 עומד להיות חגיגי במיוחד עם סוכות רבות שיעטרו כל חצר וכל פינת רחוב.

סוכות ירושלים מי אנחנו?

סוכות ירושלים מציעה שירות התאמת סוכות מקצועי לכל מי שמעוניין למצוא את סוכת החלומות שלו לחג הקרוב. אצלנו תוכלו למצוא אביזרים משלימים, קישוטים מיוחדים ופתרונות תאורה, כחלק מהעסק כולה והכל עם שירות מקצועי ואדיב. צרו קשר לקבלת מידע נוסף.