הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר


על חג סוכות בימינו אנו

חג סוכות מתקרב ואתם כבר כוססים ציפורניים ולא יודעים מה עושים עם הסוכה השנה? סביר להניח שהילדים מנדנדים לכם בלי סוף ודורשים מכם להציב בחצר הבית המשותף או הבית הפרטי סוכה לתפארת. מי שחושש מהמהלך ובטוח כי בניית סוכה דורשת תואר מהנדס לכל הפחות, מוזמן להמשיך ולקרוא את המאמר הבא שמסביר כיצד ניתן בקלות רבה ליצור חג סוכות מרהיב וחגיגי עם סוכה לתפארת שבה תוכלו לאכול את ארוחת החג ולבלות בה זמן איכות משפחתי.

לא כמו בימים עברו

כל מי שסובל מטראומה שמזכירה לא את חג האסיף בתור החג המעייף הזה שבו מבלים שבועות בחיפוש אחר קרשים מתאימים, בחיפוש הסיזיפי אחר סכך וגם את המסע המעייף למציאת הסדינים המושלמים, יכול כעת לנשום לרווחה. עם הסוכות המוכנות חג סוכות הפך כמר מזמן חג נעים ופשוט הרבה יותר. כל מה שיש לחשוב עליו לקראת החג הוא כמה אנשים אמורים להתארח בסוכה, והיכן היא תהיה ממוקמת. לאחר שעניתם על שתי השאלות הללו תוכלו לגשת ולבחור מתוך מבחר הסוכות העצום שקיים כיום בשוק.

הגודל כן קובע

ניתן למצוא סוכות בגדלים שונים, החל מסוכות קטנות שיתאימו לחצרות קטנות במיוחד וכלה בסוכות ענק לאכלוס של מאות אנשים. גם מבחינת סגנונות המבחר הוא עצום וניתן לקבל מוטות בעיצובים שונים, בדים עם הדפסים וטקסטורות מעניינות, צבעוניות מיוחדת, סוגי בד שונים ועוד. את הסכך ניתן לרכוש גם כן כחלק מהחבילה וגם כאן יש מבחר גדול וסוגים שונים בעלויות שונות. אם אמרנו סוכה הרי שאמרנו גם קישוטים ואביזרים נלווים שגם אותם ניתן לקבל כחלק מהחבילה המוצעת.

אביזרים נוספים

סוכות ירושלים

אביזרי תאורה למשל הם חלק בלתי נפרד מהסוכה. בלעדיהם לא תוכלו לבלות בה בשעות הערב, ולכן כדאי לרכוש אותם כחלק מהחבילה. תוכלו לקבל גופי תאורה שונים שיותאמו על פי גדולה הסוכה ועל פי התקציב. קישוטים שונים ניתן לרכוש גם כן כחלק מהחבילה, עם פטנטים מיוחדים שמאפשרים לכם לוותר על ההמצאה הכה מורכבת של סיכות הסבתא שבאמצעותן היינו מחברים בעבר את הקישוטים לסוכה. קישוטים מוכנים יכולים להשתלב כמובן עם קישוטים שתכינו במו ידיכם כדי ליצור חוויה מהנה עבור הילדים ולפאר עוד יותר את הסוכה.

מה אצלנו?

סוכות ירושלים מציעה מבחר עצום של סוכות. אצלנו תקבלו לא רק את הסוכה אלא גם סכך, אביזרים משלימים וקישוטים מרהיבים שיהפכו את חג הסוכות שלכם למיוחד וצבעוני. צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף על הסוכות ולקבלת ייעוץ מקצועי.