הוסף למועדפים שלח לחבר שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר

מה ההבדל בין סוכות ירושלים לסוכות נחלים ומדוע כה חשוב לבנות או להקים סוכה כשרה?

כיום אנשים רבים עדיין למרות השנים הרבות שחולפות ולמרות הדורות שהולכים ומתחלפים עדיין מקפידים מאוד על מנהגים ומצוות דתיים ודורשים מעצמם בכל חג וחג לרבות חג הסוכות לשמור על הלכות החג. בחג הסוכות יש צורך ודרישה גדולים מאוד להקים ולבנות סוכות סוכות כשרות אשר מוקמות בצורה הנכונה מבחינת הדפנות, הסכך, זמן ההקמה, זמני הישיבה והאכילה בסוכה כמו גם זמני הלינה והשינה בה וכן הלאה. כל הפרטים הללו חשובים מאוד עבור אנשים אשר מקפידים ומחמירים בדת ואפילו עבור המגזר החילוני אנשים רבים אוהבים לשמר את המסורת אפילו בשביל ההנאה, בשביל הדוגמא להראות לילדים ולהעביר את המנהגים לדורות הבאים אפילו אם ביום יום הם אינם חיים אורח חיים דתי אלו עדיין דברים שחשוב מאוד לכבד ולהקפיד עליהם כדי לבצע את בניית והקמת הסוכה בצורה הכי נכונה ומדויקת שיש ולהרגיש את רוח החג במלואה.
סוכות נחלים נתנו פתרון הלכתי לסוכה כשרה ע"י מסגרת ברזל לסוכה. סוכות ירושלים המציאו את שיטת רצועות הלבוד כחלופה למוטות החיזוק מברזל המיותרות , שמציעה חב סוכות נחלים. הרעיון של סוכות ירושלים הוזיל משמעותית את מחיר הסוכה , בהשוואה לסוכות נחלים.

את סוכות ירושלים ואת סוכות נחלים כיום ניתן לרכוש גם מוכנות ובהרכבה ראשונית מוכנה וכל מה שיש לעשות הוא בבית במשך כמה דקות ספורות בלבד לבצע הרכבה אחרונה וסופית ולהקים את אותן סוכות מרהיבות שרכשנו מסוכות ירושלים או מסוכות נחלים. איש כיום כבר לא באמת יוצא לשטח כדי למצוא קרשים, ענפים ומוטות על מנת לבנות סוכות בעצמם כולם כיום רוכשים זאת באמצעות חנויות או באמצעות האינטרנט ואין ספק כי סוכות ירושלים וגם סוכות נחלים שנבדקו ונמצאו אכן כשרות למהדרין ושהן בנויות ומורכבות בצורה איכותית ומחומרי גלם איכותיים במיוחד יכולות להיות סוכות לנצח ולא יהיה צורך לעולם להחליפן. מלבד זאת אנחנו נתקלים כיום בחברות רבות אשר מייצרות ומשווקות סוכות מודולאריות אשר משנות את גודלן באמצעות מוטות מאריכים וכן הלאה ומתאימות את עצמן לפי הצורך של הלקוח באותה השנה. ניתן לרכוש בסוכות ירושלים. כלומר במידה ואתם יודעים כי אתם עומדים לארח אנשים רבים בסוכה שלכם השנה אין ספק כי כדאי ואף מומלץ מבעוד מועד להשתמש בהארכה שיש לנו באותן סוכות מודולאריות ולהרכיבן באופן הרחב והגדול ביותר ואותו הדבר במקרה שבו קורה להיפך. סוכות נחלים משתמשות בעובי פרופיל לחלקי הברזל של 0.8 מ"מ. ולעומתם סוכות ירושלים ב1.2 מ"מ.

חיפוש סוכות נחלים באינטרנט

כאשר אנחנו מחפשים לרכוש סוכות כשרות למהדרין ואנחנו מעוניינים למצוא את העסקה הטובה והמשתלמת ביותר אנחנו צריכים לפנות אל אתרי האינטרנט השונים כדי לראות אילו חברות מעניקות לנו סוכות כשרות למהדרין במחירים הטובים ביותר. האתר של סוכות ירושלים ידידותי ומעוצב יפה מאוד, לעומת האתר של סוכות נחלים, שהוא מסורבל ולא ברור. גם במחירים סוכות ירושלים מפתיעים לטובה, סוכות ירושלים יותר זולים מסוכות נחלים למרות שמדובר בסוכות איכותיות יותר. גם לגבי האחריות, סוכות ירושלים מציעים אחריות של 12 שנה, לעומת סוכות נחלים רק 10 שנים על שלד ומבנה הסוכה לכן כל אלו הם גורמים שכדאי להתחשב בהם כאשר אנחנו מחפשים סוכות באינטרנט. כדאי לכתוב את שם הביטוי שאנחנו מחפשים, במקרה זה  סוכות ירושלים או'סוכות נחלים' בצירוף עם שם עיר או אזור המגורים שלנו וככה נקבל הצלבה של חברות אשר משווקות ומייצרות סוכות כשרות למהדרין באזור המגורים שלנו וככה זה יהיה רלוונטי עבורנו לרכוש את אותן סוכות. נגיע אל מנוע החיפוש המועדף עלינו כמו גוגל למשל ונוכל לכתוב 'סוכות ירושלים או'סוכות נחלים כשרות למהדרין.

סוכות ירושלים – סוכות נחלים

היכנסו כבר עכשיו לאתר האינטרנט של סוכות ירושלים אשר מעניק מידע רב אודות המוצרים הרבים שהחברה משווקת לצורכי הסוכות, כמו גם מידע אודות חג הסוכות הקרב ובא ואירועי סוכות 2011, כמו גם תוכלו למצוא באתר גלריית תמונות ופירוט אודות הסוכות הנמכרות של סוכות ירושלים וגם מידע אודות השכרת סוכה, תחום אשר הופך פופולארי יותר ויותר מדי שנה. בדקו את האתר של סוכות ירושלים ותוכלו למצוא מגוון רחב של אפשרויות להקל על עצמכם לקראת חג הסוכות הקרוב בקניית או השכרת סוכות

 
בוחרים את המוצר
 
מזינים פרטים בצור קשר
 
ממתינים לשיחת הטלפון
לפרטים נוספים לחצו כאן

sukot@sukot.co.il סוכות ירושלים טל 2582* פקס 08-6729582

סוגי סוכות

חגים ואירועים

אביזרים נלווים לסוכה

סוכות ירושלים
סוכות
סוכת שלום
חג הסוכות
סוכות תשע"ב
סוכות נחלים
סוכות 2011
אושפיזין
אירועי סוכות 2011
השכרת סוכה
סוכה לנצח
סוכה כשרה
סוכה למכירה
קישוטי סוכה
סכך
קישוטים לסוכה
סוכה
סוככים
סכך לסוכה