הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר


על סוכות בירושלים

רבות נאמר על יופייה של ירושלים ועל הייחוד שבה. מעבר לכך בירושלים קיימת אווירה קסומה שמשפיעה על כל מי שנכנס אליה מיד מהרגע הראשון. אותה אווירה מיוחדת מורגשת פי כמה בתקופת החגים. חגים באווירה הירושלמית מקבלים נופך מיוחד והדבר מורגש ביתר שאת כאשר אנחנו מדברים על סוכות בירושלים. סוכות בירושלים אינו דומה לחג בשום מקום אחר בארץ. את ההכנות אליו מרגישים מיד עם צאת יום כיפור כאשר בכל חצרות העיר מתחילים התושבים בהרכבת הסוכה.

מה הריח?

סוכות בירושלים מאופיינות גם בריח המיוחד של ארבעת המינים שמתחילים לצוץ בשווקים ובדוכנים המיוחדים ומתבלים עוד יותר את מזג האוויר שמבשר על כניסתו של הסתיו לאחר חודשי הקיץ המעיקים למדי. יחד עם צבעיהם של ארבעת המינים והמראה המופלא של העיר שלובשת אט אט סוכות בכל פינה ובכל קרן רחוב אווירת החג מתעצמת שבעתיים. בניית סוכה יכולה בקלות להיות משימה משפחתית מגבשת שמאפשרת לנו לבלות בחיק הילדים זמן איכות.

מה הצבע?

סוכות ירושלים

ילדים והורים יחדיו ניגשים למלאכה ובתוך כמה ימים מתחילה העיר להתמלא אט אט סוכות מיוחדות וצבעוניות. אין זה משנה אם מדובר על בית משותף או על בית פרטי עם גינה רחבת ידיים, לסוכות בירושלים יש לא רק צבע ומראה מיוחד, אלא גם ריח ואווירה. בשנים האחרונות הופעתן של סוכות מוכנות מדרבנת עוד יותר לבנות סוכה משום שהמשימה קלה בהרבה וכך משנה לשנה אנחנו עדים ליותר ויותר סוכות שנמצאו בעיר כולה ובכלל בכל רחבי הארץ.

מה הסוג?

מבין הסוכות המוכנות ניתן למצוא מבחר עצום של דגמים וגדלים כאשר כל אחד יוכל למצוא על ידי סוכות ירושלים את הסוכה שמתאימה לו על פי צרכיו ודרישותיו. יש לקחת בחשבון בבחירת הסוכה את כמות האנשים שיתארחו בה ולכן אם מדובר על סוכה שמקיימים בה את סעודת החג סביר להניח שזו תהיה סוכה גדולה. סוכה למשפחה המצומצמת תוכל להיות קטנה וצנועה יותר. בכל הגדלים נוכל לבחור בדים ססגוניים שיעטרו את הסוכה ויהפכו אותה למעוצבת במיוחד עם שלל דגמים, מרקמים והדפסים. סוג הבד גם ישפיע על התחושה בתוך הסוכה ולכן כדאי לבחור בד אוורירי ונעים שיחדור אליו אוויר בקלות. בסוכות ירושלים תוכלו למצוא מבחר עצום של גדלים, סוגים וסגנונות של סוכות. בסוכות ירושלים תוכלו למצוא גם מבחר אביזרים משלימים, פתרונות תאורה וקישוטים מקוריים שהתקנתם פשוטה למדי. גם סכך תוכלו לקבל אצלנו והכל עם שירות מעולה, מחיר הוגן ויעוץ מקצועי בכל שאלה.