הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר

סוכות ירושלים


הכל על רכישת סוכה

תקופת חגי תשרי היא תקופה מרגשת במיוחד. היא מביאה עמה רוחות של התחדשות ומבשרת על בוא הסתיו לאחר חודשי הקיץ הלוהטים. אחד הדברים שמייחדים את תקופת חגי תשרי הוא כמובן בניית סוכה. בניית ותכנון סוכה אינם דבר של מה בכך וכיום בעזרת שלל הדגמים שקיימים בשוק ניתן למצוא סוכה בכל גודל, עיצוב או סגנון. גם טווח המחירים הוא רחב למדי, מה שמאפשר לכל אחד למצוא את הסוכה שתתאים לו גם מההיבט התקציבי.

מתי להתחיל?

את תכנון הסוכה נעשה כמה שבועות לפני חג סוכות. בתכנון הסוכה יש לקחת בחשבון גודל, מיקום, סגנון וכמובן את שיקול המחיר. אם החלטנו שהגיעה העת לרענן במעט את השורות נוכל לרכוש סוכה חדשה גדולה יותר מזו שהייתה ברשותנו או בעלת מראה שונה. מעבר לרצון לשנות ולהתחדש עם הזמן קורה שהמוטות שברשותנו התבלו או התיישנו ולכן יש צורך לרכוש מוטות חדשים לסוכה. בהזדמנות זו כמובן ניתן לחדש את כל הערכה ולקבל סוכה לתפארת.

משימה מורכבת? ממש לא

בניית סוכה אינה משימה מורכבת בייחוד אם רוכשים את המוטות והשלד מוכנים. ניתן לבצע את הפעולה יחד עם כל המשפחה, לרבות אחים קטנים, ילדים ואפילו נכדים, כשכל אחד יתרום את חלקו למשימה. המבחר העצום של הסוכות שקיים כיום מאפשר למצוא את הסוכה שתיתן לכם מענה הולם לא רק בהקשר של מקום, אלא גם בהקשר של נגישות. חשוב לקחת בחשבון מיהם האורחים שמוזמנים ובהתאם לתכנן את מיקום הסוכה ואת גודלה, וכן לקחת בחשבון נושאים כמו נגישות מפני שכיום ניתן למצוא סוכה שתיתן מענה גם להיבט הזה.

מה עם הקישוטים?

כאשר אנחנו מדברים על סוכה אי אפשר שלא לדבר על הקישוטים. גם כאן האפשרויות הן רבות וכל אחד יכול לבחור את האופן שבו יקשט את הסוכה. בחנויות ניתן למצאו בסוגים שונים של קישוטים ברוח החג בצבעים ובעיצובים שונים שייתנו אור לסוכה הנהדרת שלכם. לחובבי הנוסטלגיה ניתן כמובן ליצור קישוטים מרהיבים יחד עם הילדים וכך להפוך את מלאכת בניית הסוכה למשימה משפחתית מגבשת ומהנה במיוחד, שתאפשר לילדים שלכם לחוות את החג באופן שונה.

על החברה

חברת סוכות ירושלים היא חברה שמתמחה במכירת ובשיווק סוכות מזה שנים רבות. החברה מציעה מבחר גדול של דגמים ומאפשרת לכל לקוח לבצע את הקנייה טלפונית, דרך האינטרנט או כמובן באמצעות הגעה לסניפי החברה שפזורים בכל רחבי הארץ. בנוסף, החברה מציעה עזרה וסיוע בבחירת הסוכה המתאימה לכל לקוח ולקוח. לקבלת מידע נוסף צרו קשר מטעם נציגי החברה.