הוסף למועדפים שלח לחבר שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר

מהי סוכה?

כאשר אנחנו אומרים סוכה אנחנו למעשה מדברים על מבנה, מעין בית שמטרתו לשמש סוכך כשמה כן היא סוכה באה לגונן ולסוכך עלינו מפני החוץ, כדי שנוכל לשבת במקום שאיננו בביתנו אלא מחוצה לו כדי לקיים את מצוות חג הסוכות על פי ההלכות. גם אנשים אשר אינם שומרי מסורת וההלכות והמצוות של חג הסוכות אינן חשובות להם כלומר אנשים חילוניים לחלוטין מקימים סוכה בחג הסוכות בין אם זה עבור שימוש המנהגים והמסורת מן הבית ובין אם זה עבור הילדים, ההנאה והכיף שיש בהקמת סוכה יפה ומקושטת לתפארת. כל שנה ילדים רבים ממתינים לרגע שבו ניתן יהיה לתת להם את האפשרות להתחיל להכין את הקישוטים לסוכה שהם בונים בביתם. ההורים לרוב מביאים את הגג של סוכה כלומר ענפים של עץ דקל ובונים את השלד של אותה סוכה והילדים במקביל מצאת יום הכיפורים למעשה יכולים להתחיל להכין קישוטי סוכה מרהיבים בין אם זה מעיתונים, גזירי ניירות למיניהם, בריסטולים, הכנת אוריגאמי לתלייה בתוך סוכה, קישוטים מנצנצים, ציורים ואיורים, הדבקות ועוד עבודות יצירה וקישוטי סוכה שניתן לתלות בה ככל העולה על רוחם וכיד הדמיון.

סוכה מה מטרתה?

בחג הסוכות למעשה המטרה של סוכה היא להיות בה כל ימי החג. למעשה אנשים אשר מקפידים במיוחד על מצוות חג הסוכות דואגים לאכול את כל ארוחות החג שלהם בתוך סוכה ולא בפנים של הבית כמו גם ישנם כאלה אשר ישנים בתוך סוכה אשר הם הקימו ולא ישנים בבית על מנת לחדד את העובדה כי בזמן חג הסוכות סוכה היא המקום שבו למעשה לנים ועל כך יש לישון בה ולאכול בה את כל הארוחות שכן שינה ואכילה הינם הפעולות העיקריות והבסיסיות שמרכיבות את המחייה שלנו.
כאשר אנחנו רוצים להקים סוכה אנחנו צריכים למעשה לחשוב על כמה דברים. ראשית אנחנו חושבים על הסוכך, על הגג של אותה סוכה. לרוב נהוג כי ראש המשפחה יוצא לחפש גג של ענפי דקל עבור סוכה שהוא מתכנן לבנות בביתו והתפקיד של הילדים בבית הינו לקשט את הסוכה בין אם זה בחלקם מקישוטים קנויים מוכנים ורק יש לתלות אותם ובין אם זה מקישוטים שהילדים יכולים להכין עבור אותה סוכה שלהם שזו ההנאה הצרופה עבור ילדים רבים לקראת חג הסוכות. ניתן לבצע קישוטים כיד הדמיון מכל דבר שרק רוצים ואותה סוכה תהיה מקושטת ומרהיבה לא משנה כמה קישוטים ומאיזה סוג נתלה בה.

סוכה של סוכות ירושלים

כאשר אנחנו רוצים לרכוש אביזרים או סוכה שלמה לקראת חג הסוכות המקום האידיאלי לעשות זאת הוא באמצעות סוכות ירושלים החברה המובילה בתחומה של סוכה מרהיבה ומפוארת לביתכם לחג הסוכות. היכנסו עוד היום על מנת לקבל עוד אפשרויות ורעיונות לבניית סוכה לתפארת בביתכם וכדי לקבל עוד מידע מורחב לגבי סוכה של סוכות ירושלים.

 
בוחרים את המוצר
 
מזינים פרטים בצור קשר
 
ממתינים לשיחת הטלפון
לפרטים נוספים לחצו כאן

sukot@sukot.co.il סוכות ירושלים טל 2582* פקס 08-6729582

סוגי סוכות

חגים ואירועים

אביזרים נלווים לסוכה

סוכות ירושלים
סוכות
סוכת שלום
חג הסוכות
סוכות תשע"ב
סוכות נחלים
סוכות 2011
אושפיזין
אירועי סוכות 2011
השכרת סוכה
סוכה לנצח
סוכה כשרה
סוכה למכירה
קישוטי סוכה
סכך
קישוטים לסוכה
סוכה
סוככים
סכך לסוכה