הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר

כל מי שניסה לארח אצלו את סוכות, יודע שמדובר במשימה לא פשוטה. לא רק שצריך לארגן אירוע, עם הכנות האוכל והזמנת האורחים והניקיון, אלא שהכל צריך להיערך בתוך סוכה שהיא, בדרך כלל, לא המבנה הנוח ביותר. אבל אין באמת סיבה שסוכה כשרה לא תהיה נוחה לפחות כמו חדר אוכל. סוכה לנצח של סוכות ירושלים היא סוכה כשרה, המגיעה בגדלים שונים לבחירה, ומציעה נוחות בהרכבה, בפירוק וגם בקישוט ובישיבה עצמה. סוכה לנצח של סוכות ירושלים משדרגת בקלות כל חג, גם באווירה וגם בפשטות.

מהי סוכה לנצח?

סוכה לנצח היא כינוי לסוג מסוים של סוכות, שנבנה מחומרים עמידים ואיכותיים במיוחד, ונועד להחזיק לשנים רבות. סוכה לנצח של סוכות ירושלים עשויה מחומרים שנמצאו עמידים לחלוטין לחום ושמש ישירה, וגם לגשם ורוח (מהסוג שאיכשהו תמיד מופיעים בסוכות). סוכות לנצח עשויות לשימושים רבים, ולא נשחקות או נשרטות מפירוק והרכבה. מחברי הסוכה הם פטנט ייחודי, עשויים ברזל מיוחד ומעוצבים כך שההרכבה והפירוק יהיו קלים ומהירים. על שבר במחברים מציעה חברת סוכות לנצח אחריות של 12 שנים.

מה בערכת הבנייה?

ערכת סוכה לנצח של סוכות ירושלים מגיעה עם עמודי גובה באורך 2.1 מטרים, ועמודי רוחב באורך משתנה, בין מטר וחצי לשלושה מטרים. בנוסף, בתיק מיוחד, כלולות ארבע רצועות גמישות למתיחה בין עמודי הגובה. הרצועות נתפסות בעזרת מחבר מיוחד לעמודי הסוכה, מוסיפות חוזק למבנה ותמיכה לבד שמקיף את הסוכה. בנוסף, נכללים בערכה הוראות הרכבה וגם פטיש גומי, כך שאפשר להוציא את כל החלקים מהתיק, ממש יום לפני החג, ולהרכיב את הסוכה בתוך כמה דקות בלבד.

סוכות ירושלים

חברת סוכות ירושלים

חברת סוכות ירושלים משווקת מגוון רחב של סוכות מעוצבות ובאיכות יוצאת מן הכלל. סוכה לנצח של סוכות ירושלים נבנתה כדי לשרת אתכם בכל חג מחדש, כדי שתוכלו ליהנות מחג סוכות שמח וכשר. באתר של חברת סוכות ירושלים תוכלו לבחור ממגוון רחב של בדים מעוצבים וחגיגיים לתלייה סביב הסוכה, ואפילו סוגים שונים של סכים המותאמים בדיוק לכל סוכות לנצח הנמכרות גם הן באתר. מוצרים נוספים שניתן למצוא כוללים סוכה מתאימה לטיולים, סוכות שונות להשכרה וגם מבני הצללה שלמים לסוכות.