הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר

 

אין יותר מדי אנשים, שעם התקרבות חג הסוכות, יוצאים לרחובות בחיפוש אחר מוטות עץ, מסמרים וענפים גדולים. היום, רוב האנשים, חילונים ודתיים כאחד, מעדיפים לקנות סוכה באופן חד פעמי ולהקים אותה בקלות. התוצאה אמורה להיות סוכה סימטרית ונוחה, שיכולה לארח את כל המשפחה במשך כל תקופת החג. אבל רוב הסוכות שניתן למכור לא עומדות בדברים פשוטים כמו רוח חזקה, או טפטוף גשם. גם ההרכבה שלהן מסובכת ומרגיזה, ולרוב חלק אחד או יותר כבר נשבר או התנתק. לקראת החג צריך לחפש סוכה לנצח למכירה.

 מדוע השם "סוכה לנצח"?

חברת סוכות ירושלים מציעה סוגים רבים ושונים של סוכות מעוצבות. הסוכות המיוחדות של סוכות ירושלים נקראות גם "סוכות לנצח". כשאתם רואים סוכה לנצח למכירה, אתם יכולים להיות בטוחים שהקנייה היא חד פעמית ומיועדת לטווח הארוך. סוכות אלו בנויות מחומרים מיוחדים ואפילו צבועות בשיטה ייחודית, שמונעת שחיקה ובלאי. בעזרת שימוש ברצועות נמתחות מיוחדות, שמקיפות את המבנה כולו, מתקבלת סוכה חזקה במיוחד, שיכולה להתאים לאירוח מספר גדול של אנשים בתנאים נוחים ונעימים לארוחת חג.

סוכה לנצח - הסוכה המודולרית

סוכות ירושלים

חברת סוכות ירושלים מציעה סוכה לנצח למכירה מסוג סוכה מודולרית. המשמעות היא שבזמן שעמודי הגובה הם באורך של 2.1 מטרים, אתם יכולים לבחור את האורך של עמודי הרוחב, וכך לשלוט על גודל הסוכה. עמודי הרוחב מגיעים בגודל מינימלי של מטר וחצי, ואפשר לקנות גם עמודים באורך שני מטרים, שניים וחצי ושלושה. סוכה גדולה, בה כל עמודי הרוחב הם באורך שלושה מטרים, יכולים לארח בנוחות כ-12 אורחים מסביב לשולחן גדול. סוכה לנצח למכירה מגיעה גם עם חוברת הוראות פשוטה ופטיש גומי, כך שאין צורך בכלים אחרים.

סוכות נוספות מבית סוכות ירושלים

חברת סוכות ירושלים מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של סוכות נוספות, לצד סוכה לנצח למכירה. דגמים שונים נבדלים בגובה הסוכה ובאורכים האפשריים למוטות הרוחב. לכל הדגמים ניתן להתאים בדים מעוצבים במיוחד בגדלים שונים, שמהם ניתן להתרשם ולרכוש באמצעות האתר המחודש. הבדים מגיעים עם חלונות מהודרים מובנים בהם, ועם רצועות סקוצ' (וולקרו) לאחיזה חזקה של הבד במסגרת הברזל. כל הסוכות של סוכות ירושלים מבטיחות לכם חג סוכות שמח וכשר.