הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר

סוכות ירושלים

חג הסוכות הוא אחד החגים שמקרבים את המשפחה. גם בהכנת הקישוטים משתתפים כל בני הבית וכשהילדים גדולים מספיק, גם בבניית הסוכה ותליית הקישוטים. חוץ מאלו, עצם הישיבה בסוכה היא חוויה יוצאת דופן ומהנה שכיף לחלוק עם המשפחה הקרובה, וגם עם המשפחה המורחבת ועם חברים בערב החג. אבל סוכות רבות הופכות את החוויה המהנה לטרחה מיותרת, כשהן מקשות מאוד על תהליך ההקמה, ולאחריו מתפרקות ונכנעות לרוחות חזקות. הפתרון לבעיה הזו היא סוכה לנצח, וסוכה לנצח במבצע אפילו עדיפה.

למה לקנות סוכה "לנצח"?

כל הסוכות של חברת סוכות ירושלים נקראות גם בשם "סוכה לנצח". אלו סוכות, שכמו שאפשר להבין משמן, מיועדות לשימוש חוזר ונשנה במשך זמן רב, אפילו לנצח. הסוד שמאפשר לסוכות לעמוד בנזקי נזק האוויר ובבלאי הנורמלי טמון בבניה שלהן. לא רק שהסוכות מורכבות באופן מיוחד ששומר על חוזקן, אלא שהחומרים, עוביים ביחס לסוכות אחרות ואפילו אופן הצביעה משופרים. חברת סוכות ירושלים מציעה סוכה לנצח במבצע מיוחד לחג, שיאפשר לכם ליהנות מסוכה שלא נשרטת, מחלידה או מתפרקת – ובמחיר חד פעמי וזול במיוחד.

 סוכה איכותית ללא פשרות

סוכה לנצח במבצע היא בדיוק אותה סוכה לנצח שאפשר לראות באתר של סוכות ירושלים. למרות המחיר הנמוך, לא מדובר בפשרה על איכות הסוכה. כל הסוכות שמציעה חברת סוכות ירושלים בנויות מברזל בעובי 1.2 מ"מ (לעומת 0.8 מ"מ בלבד בסוכות סטנדרטיות), וצבועות בשיטה מיוחדת שמונעת מהצבע להתפורר או לתפוס חלודה. לכם רק נותר לבחור את האורך של מוטות הרוחב של הסוכה, שיקבעו את גודלה הסופי. הגודל הגדול ביותר הוא שלושה מטרים, והוא יוצר סוכה גדולה שיכולה לארח בקלות כ-12 אורחים בערב החג.

החברה המובילה בארץ

סוכות ירושלים היא החברה המובילה בישראל בעיצוב וייצור של כל מוצרי הסוכות. מלבד הסוכה לנצח במבצע, חברת סוכות ירושלים מציעה מגוון רחב של סוכות מעוצבות באיכות בלתי מתפשרת. באתר של סוכות ירושלים תוכלו למצוא גם אביזרים משלימים שיהפכו את החג למהנה יותר ויאפשרו לכם גמישות גדולה יותר. בין השאר ניתן למצוא סוכה מיוחדת המתאימה גם לטיולים. אבל ללא ספק, המוצר המשתלם ביותר לחג הסוכות הוא סוכה לנצח במבצע של סוכות ירושלים.