הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר

אין מה לעשות, לכולנו יש את הנטייה המוכרת לדחות עבודה. פתאום אנחנו מוצאים מאה עיסוקים אחרים לעשות, במקום מה שאנחנו יודעים שצריך לעשות. ככה קורה בדרך כלל גם עם היערכות לחגים. אנחנו יודעים שהם מגיעים ושאנחנו צריכים להתארגן, אבל אנחנו דוחים את זה עוד ועוד עד יום החג. בסוכות, התוצאה היא שאנחנו נאלצים לחפש סוכה לשאול ממישהו, או להסתפק בסוכה הישנה שלנו. סוכה לנצח אלומיניום היא הקנייה החד-פעמית שתחסוך מכם את ההתעסקות השנתית הזו. כל שנה תוכלו ליהנות מהסוכה שלכם מחדש.

סוכה לנצח

סוכות לנצח הן לא הסוכות המוכרות לכם, שעשויות מוטות ישנים ומתפרקים. הן נקראות "סוכות לנצח" בזכות הבנייה החזקה והמוקפדת שלהן, שמונעת בלאי לאורך זמן, חסינה לנזקי מזג האוויר ומאפשרת לארח עד 12 אנשים בבת-אחת. סוכה לנצח אלומיניום עשויה כולה מאלומיניום מחוזק, שהופך אותה לאמינה עוד יותר. סוכה לנצח אלומיניום כוללת, בדומה לשאר סוכות ירושלים, ארבעה עמודי גובה באורך 2.1 מטרים. הרוחב ניתן לבחירה והוא יכול להיות מטר וחצי, שני מטרים, שניים וחצי או שלושה.

למה אלומיניום?

הייחוד של סוכה לנצח אלומיניום הוא איכות החומרים. בזמן שסוכות רגילות עשויות מברזל בעובי 0.8 מ"מ, סוכות לנצח של סוכות ירושלים עשויות מאלומיניום בעובי 1.2 מ"מ. המוטות הלבנים נצבעים בשיטה מיוחדת שמונעת התקלפות והיווצרות קורוזיה. אפילו המחברים עבים במיוחד, וצבועים בצבע ובשיטה מיוחדת שמונעים שחיקה משימוש תכוף. על המחברים מציעה חברת סוכות ירושלים אחריות של 12 שנים. לסוכות גדולות במיוחד, אנו ממליצים על רכישת עמוד חיזוק נוסף, שיהווה תמיכה במבנה הכללי.

ערכת בנייה מקיפה

סוכות ירושלים

כל סוכה שמציעה חברת סוכות ירושלים, מגיעה עם ערכה חגיגית שכוללת, מלבד מוטות הגובה, ארבעה מוטות רוחב בגודל שנבחר. תיק נוסף כולל רצועות נמתחות, שנתפסות בקלות על מוטות הגובה ומספקות תמיכה למבנה ולבד שמקיף את הסוכה. מלבד הסוכה עצמה, חברת סוכות ירושלים מציעה שלל דגמים מעוצבים של בדים ברוח החג.

סוכות ירושלים

חברת סוכות ירושלים היא החברה המובילה בארץ בעיצוב וייצור כל מוצרי הסוכות. סוכה לנצח אלומיניום היא רק דגם אחד ממגוון הדגמים והעיצובים שמציעה החברה ללקוחותיה. בנוסף, מציעה סוכות ירושלים גם מגוון אביזרים משלימים שיהפכו את הסוכה לחגיגית וכשרה.