הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר

סוכות ירושלים

חשוב לקנות סוכה מבית טוב ואמין ויש בשוק מגוון דגמים, ביניהם סוכות עם מסגרת ושלד מברזל חזק ועמיד לאורך שנים ארוכות. כאשר מחפשים סוכה למכירה בראשון לציון כדאי לבחור בסוכה מתוצרת של חברת סוכות ירושלים וכך תבטיחו לעצמכם סוכה כשרה, עמידה ואיכותית לשנים ארוכות עם אחריות. החברה מייצרת מגוון דגמים של סוכות, בין היתר סוכות למטיילים המגיעות במארז נוח לנשיאה ומאפשרות למטיילים לשהות בשטח בנוחות, מגוון דגמים של סוכות כשרות על פי כללי ההלכה, סוכות עם סכך קבוע העמיד לשנים ארוכות ועוד מגוון דגמי ציליות, בגדלים שונים, המאפשרות לכם ליהנות מצל ומעמידות בפני מזג האוויר לרבות השמש הקופחת והגשם אותן ניתן להתקין בקלות ובמהירות בשטח, בגינה, בחצר הבית ובכל מקום אחר ולכל מטרה.

סוכות על פי ההלכה

חברת סוכות ירושלים היא המובילה בארץ בייצור וישווק סוכות כשרות ועוד מגוון פתרונות אחרים כמו ציליות וסוכות לשטח לטיולים או לים. כאשר מחפשים סוכה למכירה בראשון לציון כדאי להקפיד ולבחור בסוכות של חברת סוכות ירושלים וכך תיהנו מסוכה עמידה ואיכותית ומסוכה כשרה המיוצרת על פי כללי ההלכה, בהתאם לדיני דפנות סוכה, לדיני הסכך ולדיני נוי סוכה כמפורט בספרו של מרן עובדיה יוסף שליט"א, על פי הלכות אשכנזי ובהתאם להלכות המפורטות בדיני ההלכה השונים. רבים אינם יודעים כיצד לבחור סוכה כשרה ולכן כאשר מחפשים סוכה למכירה בראשון לציון או בכל מקום אחר כדאי לפנות לייעוץ אך ניתן להסתמך על אישור הכשרות למהדרין שיש לחברה סוכות ירושלים וכך תוכלו להקפיד על הלכות הסוכה הכשרה וכדאי לדעת כי למארז הסוכה מצורף מידע מפורט עם הנחיות כיצד לבנות סוכה כשרה ויש עוד מידע רב ומעניין באתר של החברה.

כל המוצרים ממקור אחד

בבואכם לרכוש סוכה למכירה בראשון לציון תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי בחנויות המובילות המשווקות את הסוכות של חברת סוכות ירושלים וכך תוכלו לרכוש במקום אחד את כל מה שנדרש לבניית הסוכה- שלד, סכך לנצח, בדים, אביזרי עזר, קישוטים ועוד.

אודות סוכות ירושלים

חברת סוכות ירושלים נחשבת לחברה המובילה בארץ לייצור ושיווק סוכות ומוצרים נוספים כמו ציליות, קישוטים לסוכה ומוצרים נוספים בתחום. החברה נוסדה בשנת 1993 וזוכה להצלחה רבה בארץ ובעולם ומציעה דגמי סוכות פופולאריים וכשרים למהדרין עליהם רשמה פטנט. בין לקוחות החברה- צה"ל, בתי מלון, משטרת ישראל ועוד לקוחות רבים מכל המגזרים. הכנסו לאתר לפרטים נוספים!