הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר

סוכות ירושלים


איך לבדוק סוכה למכירה במבצע

בשנים האחרונות ניכרת עדנה של ממש לחג הסוכות. לאחר שנים בהן נראו פחות ופחות סוכות בחצרות הבתים, בשנים האחרונות נראה כי ישראלים רבים חוזרים למגמה של בניית סוכה ובילוי בה בחיק המשפחה במשך ימי החג. המגמה הזו מתאפשרת בעיקר נוכח המבחר העצום של סוכות מוכנות שניתן כיום לקנות במחירים נוחים במיוחד. לקראת חג הסוכות ניתן למצוא סוכה למכירה במבצע שתהיה לא רק יפה וחגיגית אלא גם איכותית במיוחד.

מה הגודל?

בבואנו לרכוש סוכה למכירה במבצע חשוב שניתן את הדעת לכמה דברים. הדבר הברור מכל שאליו יש לתת את הדעת הוא כמובן גודלה של הסוכה. סוכה למכירה במבצע חייבת להתאים לסוג השימוש בה. כך למשל סוכה שאנחנו עתידים לארח בה את ארוחת החג עם הרבה מוזמנים חייבת להיות סוכה גדולה ורחבת ידיים שנוכל להושיב בה את כל האורחים בנינוחות ובנועם. אם מדובר לעומת זאת על סוכה לשימוש המשפחה המצומצמת נוכל להסתפק בסוכה קטנה יותר ואינטימית.

איפה?

באותו נושא יש לקחת בחשבון את מיקום הסוכה. סוכה למכירה במבצע יכולה להיות מוצבת בגינה הפרטית שלנו או בחצר הבית המשותף ולכם לקראת הרכישה של סוכה למכירה במבצע יש למדוד את השטח ולקחת בחשבון גם נגישות נוחה לסוכה. עוד יש לשים לב שהיא אינה חוסמת את הכניסה לבית או היציאה ממנו בעיקר אם נציב את הסוכה בחצר הבית המשותף. עם זאת, חשוב להציב את הסוכה במקום בולט כך שניתן יהיה לראותה מרחוק וכך שתזמין לתוכה אורחים.

בטיחות

עוד חשוב לקחת בחשבון בעת בחירת סוכה למכירה במבצע גם את שאלת הבטיחות. חשוב לבחור מוצר איכותי וחזק שיהיה עמיד לשנים הבאות ושלא יחליד בגשמים שעוד עלולים להופיע במהלך חג הסוכות. מעבר לכך בהקשר הבטיחות יש לשים לב כי מדובר על מבנה שעומד בתקנים וכי הסוכה למכירה במבצע עברה את כל הבדיקות הדרושות. שום מחיר שבעולם לא שווה את הנזק שמבנה לא יציב עלול לגרום לכם או למי מבאי הסוכה.

מה אצלנו?

לאחר שנבחר סוכה למכירה במבצע נוכל לגשת להתאמת האביזרים הדרושים. גם כאן יש לחשוב על תאורה, ריהוט מתאים וכמובן על הקישוטים שבדרך כלל יכללו באחריות הילדים, אם כי ניתן לעבות אותם על ידי קישוטים מוכנים. סוכות ירושלים מציעה סוכה למכירה במבצע במחירים חסרי תקדים שעשויה מחומרים איכותיים ובטוחים לשימוש. צרו עמנו קשר לקבל מידע נוסף על הסוכות במבצע ועל הדגמים השונים שקיימים בחברתנו.