הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר


מה לבדוק כאשר קונים סוכה למכירה בזול

כולנו רוצים לשמח את הילדים שלנו ולספק להם כל מה הם צריכים. ילדים, כך מסתבר אוהבים מאד סוכות וכך קורה שלקראת החגים המתקרבים בחודש תשרי שואלים את עצמם הורים רבים היכן וכיצד ניתן להשיג סוכה למכירה בזול. הבשורה הטובה

סוכות ירושליםהיא שאין הכרח לעמול ימים ושבועות בבניית סוכה באופן ידני, כיוון שניתן להשיג סוכה למכירה בזול בקלות רבה. עם זאת רגע לפני שאתם רוכשים שסוכה למכירה בזול חשוב להקפיד על בדיקתה באופן מיטבי ולהבטיח שהיא תאפשר לנו לבלות בה בנעימים ובבטחה בשנים הקרובות.

מה לבדוק?

סוכה היא מבנה פשוט למדי, אך כמה דברים משפיעים על היציבות שלה ועל הבטיחות שלה. סוג המוטות, החומר שממנו הן עשויות, החיבורים והאיכות שלהם ישפיעו באופן משמעותי על איכות הסוכה ומשום כך לפני שנרכוש סוכה למכירה בזול חשוב לבדוק את כל הדברים הללו. שימו לב לחיבורים בין המוטות, לאיכות הברזל ולמידת העמידות שלו בפני חלודה. יש מוטות שצבועים בצבע מיוחד שמגן על המוטות מפני חלודה, מה שמבטיח עמידות ארוכה יותר לאורך שנים.

תקנים

דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא כמובן התקן של הסוכה. משום שמדובר במבנה גדול שיאכלס כמות גדולה של אנשים, חשוב לוודא כי מדובר במבנה יציב שנבדק וקיבל את כל האישורים הנדרשים. שום סוכה למכירה בזול לא תהיה שווה אם ייגרם לכם או לקרובים שלכם נזק ולו הקטן ביותר בשל מבנה בלתי יציב. לאחר שבדקנו את הסוכה חשוב לשים לב למידות שלה. יש למדוד את השטח שבו נציב את הסוכה ולקחת בחשבון את הכניסה ואת היציאה לבית.

איפה?

חשוב לשים לב שהסוכה לא תפריע למעבר אל הבית והחוצה ממנו בייחוד אם מדובר על בניין משותף. בבחירת סוכה למכירה בזול חשוב לשים לב גם לגודל של הסוכה בהקשר של כמות המוזמנים אליה. המבחר כיום בשוק הוא רחב וניתן למצוא סוכות קטנות של 2 מטרים על 2 מטרים ומעלה. קחו בחשבון את כמות המוזמנים לסוכה ואם מדובר על ארוחת חג שאמורה להתקיים בתוכה ודאו שתוכלו להכיל את כל המוזמנים כולל הריהוט הדרוש.

מי אנחנו?

סוכות ירושלים מתמחה במתן ייעוץ מקצועי לכל מי שמחפש סוכה למכירה בזול בכל גודל ובכל סגנון. החברה מציעה מגוון בדים ואביזרים משלמים ובהם תאורה מתאימה וקישוטים מרהיבים וכמובן סכך איכותי במיוחד. צרו עמנו קשר לקבלת מידע מקצועי על סוגי הסוכות הקיימים ועל המבצעים הקיימים כיום בחנות שפרוסה בכל רחבי הארץ מהצפון ועד לדרום.