הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר


על סוכה בירושלים

סוכות ירושלים

כאשר אנחנו חושבים על חג סוכות בדרך כלל עולה בראשנו תמונה אחת בלבד, הלא היא תמונה של סוכה. הדבר הזה משותף לכל- מקטן ועד גדול, חד סוכות מסמל מעל לכל את העבודה בצוותא של כל המשפחה, שמקשטת וכמובן סעודת בסוכה את ארוחת החג. נדמה כי אין גיל שבו אנחנו לא מתרגשים נוכח המבנה המופלא הזה שמשיב אותנו לימי קדם באחת וגם מאפשר לנו לבלות במחיצת ילדינו זמן איכות של הבנייה, הקישוט וכמובן הבילוי עצמו בסוכה.

משימה משפחתית

כיום בזכות הסוכות הבנויות בניית הסוכה נעשית על נקלה בתוך כמה דקות ולכן ניתן לבצעה כמשימה משפחתית לכל דבר, שאליה יהיו שותפים כולם, מקטן ועד גדול. הילדים הקטנים ביותר יכולים להיות שותפים לבנייה שנעשית בתוך זמן קצר וכך לאפשר להם לחוות יחד עם כולם את אווירת החג. אחד המקומות שבהם מורגשת במיוחד אווירת החג היא כמובן העיר ירושלים, שבה ממוצאי יום הכיפורים מתחילות להופיע הסוכות כפטריות אחרי הגשם.

מה רואים בבירה?

 סוכה בירושלים היא מחזה נפוץ במיוחד ועד ערב חג הסוכות משלימים רבים מתושבי העיר את בניית הסוכות שלהם. בניית סוכה בירושלים מתאפשרת כאמור בקלות רבה יותר עם הסוכות הבנויות וגם כן ניתן לראותם מעטרות כל פינה וכל קרן רחוב. בין אם מדובר על בית פרטי או על בית משותף, בתים רבים בעיר הבירה מתהדרים עם סוכה בירושלים שהופכת את החג לקסום עוד יותר. בניית סוכה בירושלים כוללת מן הסתם עוד כמה פעולות נלוות כמו עיצוב הסוכה, התאמת הקישוטים וכמובן אביזרי התאורה.

מי יקשט?

את הקישוטים ניתן לרכוש או להכין בעצמכם, מה בטוח זה שכל סוכה בירושלים תיראה נוצצת במיוחד אם היא מקושטת וזוהרת. ניתן לראות סוכה בירושלים על כל גבעה נישאה ותחת כל עץ רענן, כאשר כל סוכה מבקשת להתהדר בקישוטים נוצצים יותר ויפים יותר. ניתן לשלב קישוטים קנויים וגם להכין קישוטים בעצמכם וכך לאפשר לילדים הקטנים לתרום את תרומתם הצנועה לאותה סוכה בירושלים. מבחינת סידורי התאורה כאן חשוב מאד להקפיד על בטיחות כדי לאפשר ליושבי הסוכה ליהנות ממנה בבטחה גם בלילה.

מה אצלנו?

סוכות ירושלים מציעה מבחר עצום של סוכות בפריסה ארצית. לא רק סוכה בירושלים תיצור את אווירת החג המיוחדת אלא כל סוכה בכל מקום בישראל שתיבנה עם שלד איכותי ויציב, קישוטים מהודרים ובדים בסגנונות מיוחדים ומעוצבים. את כל אלה תוכלו למצוא אצלנו עם מבצעים מדהימים ומחירים נוחים. לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר.