הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר


סוגי סכך לסוכה של חברת סוכות ירושלים

חברת סוכות ירושלים החלה את דרכה כמשווקת סכך כשר למגזר הדתי והחרדי תחת המותג קיינעס ועם השנים הרחיבה החברה את תחומי פעילותה וכיום היא מייצרת ומשווקת מגוון מוצרים בארץ ובעולם, בין היתר סוכות כשרות במבחר גדלים ודגמים, קישוטים לסוכה ומגוון סוגי סכך לסוכה. החברה מציעה סכך קיינעס המיוצר מקני פפירוס העוברים תפירה ידנית בהתאם לדיני ההלכה כך שמתקבלת מחצלת יפהפייה ואיכותית הנשמרת לאורך שנים ארוכות וניתן להזמין את הסכך במבחר גדול של גדלים. בנוסף, החברה מייצרת ומשווקת בהצלחה את סכך איש מצליח הכשר המיוצר מפרוסות במבוק טבעי ותפירה בבד כותנה על מנת לעמוד בדרישות ההלכה. כמו כן, ניתן לרכוש סכך כשר למהדרין המיוצר מקני במבוק ותפור בבד רפיה ולסכך זה הכשר של העדה החרדית- בית יוסף.

שלושה סוגים עיקרייםסוכות ירושלים

חברת סוכות ירושלים נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום ייצור ושיווק סוגי סכך לסוכה ולחברה שלושה סוגי סכך עיקריים- סכך קיינעס, סכך איש מצליח וסכך במבו מהדרין. החברה משווקת את הסכך בכל הארץ, מדן ועד אילת, וניתן לרכוש את מגוון מוצריה בנקודות המכירה המובילות, בדוכנים הנפתחים לפני חג סוכות ובאתר החברה. החברה מייצרת את הסכך בהתאמה לכל גדלי הסוכות, קטנות וגדולות, וניתן לרכוש מארזי סכך עם תיק על מנת לאחסן את הסכך אחרי השימוש וליהנות ממנו לשנים ארוכות. חברת סוכות ירושלים מציעה סכך כשר המיוצר בהתאם לכללי ולדיני ההלכה והיא מייצרת ומשווקת שלושה סוגי סכך המתאימים לכל המגזרים בציבור הדתי והחרדי.

תפירה ידנית

חשוב לדעת כי חסרת סוכות ירושלים מייצרת סוגי סכך לסוכה מקני במבוק וקני פפירוס באמצעות תפירה ידנית ככתוב בדיני ההלכה. סוגי סכך לסוכה כשרים מחייבים להיות מיוצרים מעץ טבעי לא מעובד והתפירה מחייבת להיות בחוטים טבעיים מכותנה, מחוטי רפיה או מחוטי גווה. התפירה האיכותית והשימוש בחוטים טבעיים תורמת למראה מרהיב של הסכך ולאווירה מיוחדת בסוכה.

 אודות סוכות ירושלים

חברת סוכות ירושלים נוסדה בשנת 1993 והתחילה לשווק את המותג סכך קיינעס למגזר הדתי והחרדי. הסכך עובר בדיקות מדי שנה על מנת לעמוד בדיני ההלכה ולקבל הכשר והחברה מייצרת עוד מגוון סוגי סכך לסוכה ומורים נוספים כמו סוכות מפוארות, סוכות זולות, קישוטים לסוכה ופתרונות הצללה מתקדמים.