הוסף למועדפים | שלח לחבר | שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר

מטבח בסוכה

סוכות הוא חג משפחתי, חג שבו נהוג לארח אנשים, לפגוש חברים, לעשות ארוחות משותפות ובאופן כללי לארח בשמחה כל מי שנקרא לסוכה. כמו כן רבים מהאנשים שומרים על המסורת ועל כן ישנים בסוכה ואף יותר מכך- אוכלים רק בסוכה. על כן הרבה יותר נוח כשהמטבח בסוכה, כך שאין צורך להיות על הקו שבין המטבח שבתוך הבית לבין הסוכה שנמצאת בחוץ. על כן אם רוצים ליהנות מהחג ככול הניתן, ואף לפשט את כלל ההתנהלות- מומלץ לשקול לארגן מטבח בתוך הסוכה עצמה.

דגשים

אין לצפות שהמטבח בסוכה יהיה זהה למטבח שבבית. מטבח שמותקן בסוכה יהיה יותר קטן, יותר נייד וכמובן שיכיל פחות אלמנטים. עם זאת, כן ניתן למצוא נקודות דמיון בין המטבח שבסוכה לזה שבבית, וזאת כי רצוי שגם במטבח שבסוכה יהיה ברז, משטח עבודה, ארון, שולחן ומספר כיסאות. באופן שכזה ניתן להכין את האוכל בתוך הסוכה, אין צורך להיות על הקו שבין תוך הבית לחוץ הבית, ובאופן כללי מדובר על חווית חג יותר שלמה וייחודית. בנוסף רבים מהאנשים שמנסים אופציה זו מעידים שאכן מדובר בהצלחה, ועל כן מאמצים נוסחה זו גם עבור השנה הבאה.

התקנה

כיצד ניתן להקים מטבח מאולתר בתוך סוכה? ובכן ברור שלא נקנה יחידה שלמה בחנות מטבחים, אך יחד עם זאת כן ניתן להיעזר בחנות מטבחים על מנת לבנות פתרון פשוט ונוח עבור צורך חד שנתי. מכאן שניתן לרכוש ארון אחד, ברז פשוט וכדומה. כמו כן יש להקפיד שהאלמנטים שבוחרים יהיו ורסטיליים וקלים- כך שיהיה נוח להתקין וכמובן שגם לאחסן בשאר ימות השנה.

זמני או קבוע

אומנם מטבח עבור סוכה אינו בשימוש במשך רוב ימות השנה, אך יחד עם זאת ניתן למצוא עוד אירועים בהם הוא עשוי להיות שימושי. כך למשל ניתן להשתמש בו כאשר מקימים מאהל בים, כאשר עושים קמפינג בשטח במשך כמה ימים וכדומה. כמו כן ניתן לשקול להשאיר אותו ממוקם בגינה באופן קבוע (בהנחה ויש מקום), וזאת על מנת להעשיר את פינת המנגל.

 
בוחרים את המוצר
 
מזינים פרטים בצור קשר
 
ממתינים לשיחת הטלפון
לפרטים נוספים לחצו כאן

sukot@sukot.co.il סוכות ירושלים טל 2582* פקס 08-6729582

סוגי סוכות

חגים ואירועים

אביזרים נלווים לסוכה

סוכות ירושלים
סוכות
סוכת שלום
חג הסוכות
סוכות תשע"ב
סוכות נחלים
סוכות 2011
אושפיזין
אירועי סוכות 2011
השכרת סוכה
סוכה לנצח
סוכה כשרה
סוכה למכירה
קישוטי סוכה
סכך
קישוטים לסוכה
סוכה
סוככים
סכך לסוכה