הוסף למועדפים שלח לחבר שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר

אירוח אושפיזין בסוכה

בחג הסוכות נהוג לחכות לאורחים ולאחר אושפיזין בסוכה, כמו בחג הפסח כאשר אנחנו ממתינים לאליהו הנביא וכאשר אנחנו מחויבים על פי מוסר וגם על פי חוקי הדת לארח את כל מי שאין לו היכן לאכול את ארוחת ליל הסדר, בחג הסוכות המצווה הדתית והמוסרית הינה לארח את כל מי שאין לו סוכה לשבת בה שכן זו חובה ומצווה לשבת בסוכה בחג הסוכות. אותם אורחים בין אם הם צפויים ובין אם מזדמנים אל הסוכה שלנו נקראים אושפיזין. מקובל מאוד גם לארח באופן מתוכנן אורחים כלומר אושפיזין במהלך חג הסוכות אבל במקביל צריך לדאוג כי הסוכה שלנו תהיה למעשה כל הזמן במקום בו ניתן יהיה להיכנס וניתן יהיה לראות ולהגיע באופן נגיש וחופשי אנשים אשר מחפשים סוכות להתארח בהן ולשבת בהן על מנת למלא את כל מצוות החג לכן אנחנו דואגים להקים סוכה יפה ומפוארת כמו גם מרווחת אשר מכילה את כל מצוות החג לגבי הרכבה של הסוכה ומה שהיא צריכה להכיל על מנת לאכלס אותה באושפיזין.

בניית סוכה בחג הסוכות ואירוח האושפיזין

כאשר אנחנו מתחילים להתכונן לחג הסוכות למעשה אנחנו עושים זאת מצאת יום הכיפורים, אז זה הזמן שבו אפשר להתחיל להתכונן אל חג הסוכות שלמעשה ניתן לומר גמר חתימה טובה והילדים מתחילים את מסורת הכנת הקישוטים והמבוגרים במשפחה מתחילים להתארגן לקראת הכנת הסוכה על כל הלכותיה והצורה והאופן שבהם אמורים לבנות את אותה סוכה. כאשר אנחנו חושבים על אושפיזין לא מדובר אך ורק על אורחים שאנחנו נזמין מראש ובאופן מתוכנן אל הסוכה אלא גם אל אנשים מזמנים בין אם זה שכנים, עוברים ושבים או אנשים שפשוט מחפשים סוכה להתארח בה, אותם אושפיזין מגיעים על מנת לקבל על עצמם את כל הלכות החג ואת המצוות של הישיבה בסוכה במידה ואין להם את האפשרות הזאת בביתם בין אם מסיבות כלכליות או כל סיבה אחרת. החובה והמצווה עלינו, המקימים סוכה בביתנו, לארח את אותם אושפיזין ולכבד אותם בכל המינים והלכות החג אשר נהוג לאכול ולארח איתם את אותם אושפיזין והמחמירים שבמצוות הדת אף יכבדו את אותם אושפיזין בקריאת תפילות ובשאר הלכות החג.

סוכות ירושלים – אושפיזין

על מנת שתוכלו לארח אושפיזין בסוכה שלכם ולבנות סוכה מפוארת, גדולה ומרווחת אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי סוכות ירושלים זה המקום המושלם לרכוש בו את כל מה שצריך לקראת חג הסוכות ולבנות לכם את סוכת חלומותיכם בה תארחו אושפיזין ותוכלו ליהנות מחג סוכות מרהיב ומקסים על כל הלכותיו. היכנסו עוד היום לאתר האינטרנט של חברת סוכות ירושלים ותיווכחו לראות את מגוון האפשרויות הרבות אשר עומדות לרשותכם. סוכות ירושלים מעניקה את חווית החג המושלמת עם סוכות מרהיבות ומיוחדת אשר יתאימו לכל תקציב, לכל מרחב, לכל בית ולכל סוג של משפחה אשר בוחרת לארח אושפיזין בסוכה שלה ולשבת בכל ימי החג בסוכה אשר תרגיש ממש כמו לשבת בבית בנוחות ופאר מרביים.

 
בוחרים את המוצר
 
מזינים פרטים בצור קשר
 
ממתינים לשיחת הטלפון
לפרטים נוספים לחצו כאן

sukot@sukot.co.il סוכות ירושלים טל 2582* פקס 08-6729582

סוגי סוכות

חגים ואירועים

אביזרים נלווים לסוכה

סוכות ירושלים
סוכות
סוכת שלום
חג הסוכות
סוכות תשע"ב
סוכות נחלים
סוכות 2011
אושפיזין
אירועי סוכות 2011
השכרת סוכה
סוכה לנצח
סוכה כשרה
סוכה למכירה
קישוטי סוכה
סכך
קישוטים לסוכה
סוכה
סוככים
סכך לסוכה