הוסף למועדפים שלח לחבר שתף
מדריך לקניית סוכה צור קשר

 

"סוכות ירושלים" הינה החברה המובילה בעיצוב ויצור של סוכות וסכך לנצח. החברה שואפת לשלמות, הן ברמת המוצר והן ברמת השירות הניתן ללקוח.
מטרתנו לספק ללקוח פתרון כולל של כל המוצרים ואביזרי עזר הנלווים לסוכות.

החברה הוקמה עקב צורך רב שניכר בציבור הרחב, ופניות מצד הרבנים.
בעבר, מחיר סוכה כשרה למהדרין הרקיע שחקים, ובעקבות כך פיתחנו סוכה מדגם "רצועות לבוד". דגם זה פותר את בעיית כשרות הסוכה, מחליף את מוטות הברזל המסורבלים בדפנות הסוכה, מקל מאוד בהרכבת הסוכה, ובעיקר מוזיל את מחיר הסוכה עד כדי מחצית ממחירה בעבר.

איך הכל התחיל:

פעילותנו החלה בשנת תשנ"ג (1993), כאשר בשנים הראשונות שיווקנו סכך מחצלת ייחודי תחת המותג "קיינעס" הידוע בהידורו ובאיכותו, ומקובל מאוד ע"י הציבור הדתי והחרדי ברחבי הארץ.
החל משנת תשנ"ח (1998) אנו מייצרים ומשווקים בארץ ובחו"ל סוכות מודולריות תחת המותג "סוכות ירושלים", וכן מגוון רחב של בדים ואביזרי עזר לסוכה, כולם פרי פיתוח שלנו ורשומים אצל רשם הפטנטים והמדגמים במשרד המשפטים.

ייחודה של הסוכה -באופן הכשרות שלה.

סוכה זו כשרה למהדרין לכל הדעות ומיוצרת בפיקוח בד"ץ "בית יוסף", והמייחד אותה הוא שלכל סוכה מצורפות 4 "רצועות לבוד" (מדגם רשום) אשר עשויות מרצועות בד ולא ממוטות ברזל. יתרון ייחודי זה מקל על הרכבת הסוכה ומוזיל אותה משמעותית (כ-50% פחות מסוכת מהדרין בשוק), מבלי לגרוע מחוזקה או לפגום באיכותה.

הסוכה הינה מודולארית, וניתנת להרכבה בכל גודל רצוי, ללא הגבלה.
כמו כן ברשותנו מגוון רחב של בדים שלמים ובחלקים של 2 מ' ו– 3 מ' כולל חלונות ודלת.

החל משנת תשס"ג (2003) חברתנו השיקה סוכה "דה לוקס" מדגם חדש ובלעדי, תחת המותג "המלך דוד". בדגם מפואר זה, הסוכה הינה בגובה 2.30 מ' (לעומת 2.10 מ' בסוכה סטנדרטית). הבד לסוכה זו משובח ומפואר יותר וכולל וילון דקורטיבי.

בין לקוחותינו: צה"ל, משטרת ישראל, השב"ס, בתי מלון ומוסדות שונים..

מוצרינו ידועים באיכותם ובמחירם המתחרה בשוק.

דוגמא טובה לכך היא העובדה שהברזל שלנו ללא אלומיניום- שלד המתכת של "סוכות ירושלים", הנו החזק ביותר בשוק ומציע פרופיל עבה במיוחד (עבה ב- 30% יותר, אשר נמצא חזק פי 2 מהמתחרים עפ"י מכון התקנים הישראלי).
הפרופיל עשוי ברזל (לא אלומיניום) ולכן אנו לא מהססים להעניק 12 שנות אחריות על מחברי הברזל של הסוכה. כמו הבדים, גם השלד מודולארי כך שקיימת אופציה להרחבת הסוכה בעתיד לפי מידת הצורך.
כמו כן, חברתנו מתאפיינת בעיצוב של מוצרים לחג הסוכות שהושקעו בהם המון מחשבה ותכנון, תוך הקפדה על רמת גימור ואיכות ללא פשרות. ראה מה חדש השנה.

לקראת חג הסוכות אנו פותחים חנויות מפעל וכן סניפים בכל רחבי הארץ מקרית שמונה ועד אילת.

למבחר סוכות בעיצובים מרהיבים: מומלץ להיכנס לסיור הווירטואלי

בכל פניה נשמח לעמוד לרשותכם במוקד שירות הלקוחות שמספרו: 2852*

חברת סוכות ירושלים מאחלת לכם ולכל בני משפחתכם חג שמח!!

 
בוחרים את המוצר
 
מזינים פרטים בצור קשר
 
ממתינים לשיחת הטלפון
לפרטים נוספים לחצו כאן

sukot@sukot.co.il סוכות ירושלים טל 2582* פקס 08-6729582

סוגי סוכות

חגים ואירועים

אביזרים נלווים לסוכה

סוכות ירושלים
סוכות
סוכת שלום
חג הסוכות
סוכות תשע"ב
סוכות נחלים
סוכות 2011
אושפיזין
אירועי סוכות 2011
השכרת סוכה
סוכה לנצח
סוכה כשרה
סוכה למכירה
קישוטי סוכה
סכך
קישוטים לסוכה
סוכה
סוככים
סכך לסוכה